Kancelaria notarialna Gdynia

Kancelaria Notarialna znajduje się w samym centrum gdyńskiego Redłowa, w pobliżu sklepu Auchan (dawna Alma) oraz Centrum Nauki Experyment. Do Kancelarii Notarialnej dojedziecie Państwo dogodnie z każdego miejsca w Trójmieście, a wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy ułatwi osobom z ograniczoną sprawnością ruchową dostanie się do środka. Pod samą Kancelarią znajduje się bezpłatny parking.

Dane kontaktowe

Adres

ul. Redłowska nr 37 lok.9
(wejście od ulicy)
81-450 Gdynia

Godziny pracy

Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu również w innych godzinach oraz w dniach wolnych od pracy. W tym celu zapraszamy do kontaktu.

Dane firmowe

NIP: 949 210 71 67
REGON: 387 626 053

Formularz kontaktowy

Wypełniając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez www.notariuszegdynia.pl, w celu przedstawienia odpowiedzi na zadanie zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia Państwa zapytania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu również prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania. Pełny tekst na temat polityki prywatności / RODO znajdą Państwo tutaj.

Lokalizacja